North Ferriby - Northallerton Town Highlights 2022
» England » FA Cup » Extra Preliminary Round » North Ferriby - Northallerton Town
Vad hittar du pa den har sidan?

Letar du efter highlights från North Ferriby - Northallerton Town matcher? Höjdpunkter av främst North Ferriby - Northallerton Town 2022. Du kommer bli förvånad...

Extra Preliminary Round
Fredag 20:30
Fre 20:30
Redcar Athletic
1 : 2
Seaham Red Star
Fredag 20:45
Fre 20:45
Market Drayton Town
2 : 1
Shifnal Town FC
Fredag 20:45
Fre 20:45
Wroxham
1 : 2
Dereham Town
Fredag 20:45
Fre 20:45
Thetford Town
2 : 2
Soham Town Rangers
Fredag 20:45
Fre 20:45
Stansted
1 : 0
Hadley
Fredag 20:45
Fre 20:45
Ascot United
2 : 1
Cribbs
Fredag 20:45
Fre 20:45
Bishop's Cleeve
4 : 1
Wantage Town
  • 61%
    Besittningstid
    39%
  • 49
    Farliga attacker
    24
  • 24
    Totalt antal skott
    09
  • 08
    Horn
    03
  • Fredag 21:00
    Fre 21:00
    Walsham Le Willows
    1 : 6
    St Neots Town
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    North Shields
    2 : 1
    Knaresborough Town
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Garforth Town
    0 : 1
    Pontefract Collieries
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Newcastle Benfield FC
    2 : 0
    Crook Town AFC
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Goole
    4 : 1
    Consett AFC
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Sunderland RCA
    3 : 1
    Hebburn Town
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    West Auckland Town
    1 : 2
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Bridlington Town
    3 : 1
    Whitley Bay FC
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Thornaby
    1 : 3
    Kendal Town
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Tadcaster Albion
    1 : 1
    Tow Law Town
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Ashington AFC
    3 : 2
    Newton Aycliffe
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    North Ferriby
    3 : 0
    Northallerton Town
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Guisborough Town
    0 : 1
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Penrith AFC
    0 : 2
    West Allotment Celtic
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Heaton Stannington
    1 : 0
    Pickering Town CFC
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Thackley
    1 : 1
    Ramsbottom United
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Yorkshire Amateur
    2 : 2
    Charnock Richard
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Silsden
    1 : 0
    Burscough
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Whitchurch Alport
    2 : 0
    Vauxhall Motors
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Wythenshawe Town
    0 : 2
    Macclesfield
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Colne
    2 : 1
    1874 Northwich
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Glossop North End
    1 : 0
    AFC Emley
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Skelmersdale United
    2 : 1
    Padiham
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    0 : 1
    West Didsbury & Chorlton
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Ossett United
    2 : 0
    New Mills
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Prestwich Heys
    1 : 1
    Litherland Remyca
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Trafford
    6 : 0
    AFC Liverpool
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Winsford United
    1 : 1
    Widnes
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Irlam
    0 : 4
    Avro
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Barnoldswick Town
    1 : 1
    Albion Sports
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Stocksbridge Park Steels
    3 : 0
    Golcar United
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Lower Breck
    0 : 2
    Penistone Church
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Eccleshill United
    0 : 4
    Sheffield
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Prescot Cables
    1 : 1
    Ashton Athletic
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Squires Gate
    1 : 2
    Northwich Victoria
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Abbey Hey
    0 : 4
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Daventry Town
    2 : 2
    Worcester Raiders
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Malvern Town
    2 : 1
    Worcester City
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Coventry Sphinx
    0 : 1
    Bedworth United
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Atherstone Town
    2 : 1
    Gresley
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Darlaston Town
    0 : 4
    Tividale
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Hereford Lads Club
    1 : 5
    Hanley Town
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Bugbrooke St Michaels
    3 : 0
    Long Buckby
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Racing Club Warwick
    2 : 1
    Bewdley Town
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    AFC Wulfrunians
    1 : 2
    Newcastle Town
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Heanor Town
    1 : 5
    Studley FC
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Romulus
    2 : 0
    Sutton Coldfield Town
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Evesham United
    1 : 2
    Leicester Road
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Coventry United
    2 : 2
    Highgate United
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Westfields
    2 : 2
    Rugby Town
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Boldmere St Michaels
    1 : 0
    Walsall Wood
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Cogenhoe United
    1 : 1
    Stone Old Alleynians
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Hereford Pegasus
    0 : 7
    Stourport Swifts
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Kimberley Miners Welfare
    5 : 1
    Lutterworth Town
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Loughborough University
    5 : 1
    Newark Flowserve
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Spalding United
    2 : 1
    Deeping Rangers
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Skegness Town
    2 : 0
    Loughborough Dynamo
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Melton Town
    2 : 2
    Pinchbeck United
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Leicester Nirvana
    1 : 1
    Selston
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Anstey Nomads
    1 : 1
    Radford
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Shepshed Dynamo
    0 : 0
    Winterton Rangers FC
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Grimsby Borough
    2 : 3
    Lincoln United
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Bottesford Town
    1 : 1
    Barton Town Old Boys
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Sherwood Colliery
    2 : 2
    Long Eaton United FC
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Maltby Main
    0 : 1
    Quorn
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Handsworth Parramore
    1 : 0
    Sleaford Town FC
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Boston Town FC
    0 : 0
    Harborough Town
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Corby Town
    0 : 1
    AFC Mansfield
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Hadleigh United
    0 : 1
    Mildenhall Town FC
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    AFC Kempston Rovers
    2 : 0
    Long Melford
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Gorleston
    4 : 0
    Biggleswade United FC
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Desborough Town
    0 : 0
    Histon
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    March Town United
    1 : 2
    Sheringham
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Wisbech Town
    5 : 1
    Ely City
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Godmanchester Rovers
    3 : 0
    Rothwell Corinthians
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Haverhill Rovers
    0 : 0
    Mulbarton Wanderers
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Eynesbury Rovers
    1 : 3
    Newmarket Town
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Kirkley & Pakefield
    1 : 2
    Fakenham Town
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Lakenheath
    0 : 4
    Bury Town
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Whitton United
    3 : 2
    Wellingborough Town
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Ipswich Wanderers
    1 : 0
    Yaxley FC
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Norwich United
    2 : 3
    Potton United
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Coggeshall Town
    0 : 0
    Barking
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Leighton Town
    9 : 2
    Baldock Town
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Brantham Athletic
    3 : 0
    Basildon United
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Stotfold FC
    2 : 2
    Newport Pagnell Town FC
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    London Colney
    0 : 5
    Witham Town
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Leverstock Green
    3 : 0
    Halstead Town
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Shefford Town & Campton
    4 : 1
    Stanway Rovers FC
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Redbridge
    1 : 2
    Takeley
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Heybridge Swifts
    4 : 0
    Clapton
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Buckhurst Hill
    2 : 1
    Waltham Forest
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Little Oakley
    1 : 2
    FC Clacton
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Harpenden Town
    2 : 1
    New Salamis
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Southend Manor
    1 : 0
    Cockfosters
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Milton Keynes Irish
    2 : 4
    Tilbury
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    White Ensign
    1 : 2
    St. Panteleimon
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    West Essex
    2 : 1
    Crawley Green
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Enfield 1893
    3 : 1
    Hullbridge Sports
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Barton Rovers
    1 : 1
    Arlesey Town
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Hertford Town
    1 : 1
    Colney Heath
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Waltham Abbey
    4 : 1
    Woodford Town
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Dunstable Town
    2 : 0
    Great Wakering Rovers
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Romford
    5 : 2
    Saffron Walden Town FC
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Ilford
    4 : 1
    Sawbridgeworth Town
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Ashton & Backwell United
    0 : 2
    Aylesbury United
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Flackwell Heath FC
    4 : 0
    Keynsham Town
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Brimscombe & Thrupp
    2 : 1
    Fairford Town FC
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Ardley United
    3 : 2
    Wokingham & Emmbrook
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Longlevens
    2 : 3
    Aylesbury
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Risborough Rangers
    0 : 1
    Holyport
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Highworth Town
    0 : 2
    Reading City
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Tuffley Rovers
    1 : 2
    Slimbridge
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Clevedon Town
    2 : 1
    Chalfont St Peter
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Burnham
    1 : 1
    Easington Sports
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Thornbury Town
    1 : 3
    Chipping Sodbury Town
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Wootton Bassett Town
    1 : 1
    Windsor
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Bitton AFC
    1 : 3
    Cinderford Town
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Cadbury Heath
    2 : 2
    Mangotsfield United
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Roman Glass St George
    3 : 1
    Tring Athletic
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Lydney Town
    2 : 4
    Kidlington
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Didcot Town
    1 : 1
    Shrivenham
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Canterbury City
    1 : 1
    Newhaven
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Raynes Park Vale
    1 : 1
    Erith & Belvedere
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Rusthall
    3 : 2
    Loxwood
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Glebe
    4 : 3
    Holmesdale
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Horsham YMCA
    0 : 3
    Beckenham Town
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Virginia Water
    1 : 0
    Hilltop
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Whitehawk
    0 : 0
    K Sports
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Sheerwater
    1 : 0
    Banstead Athletic
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Southall
    0 : 0
    Redhill
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Harefield United
    3 : 2
    Lordswood
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Pagham
    0 : 4
    Erith Town
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Chipstead
    1 : 2
    Tunbridge Wells
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Punjab United
    2 : 1
    Balham
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Alfold
    1 : 4
    Knaphill
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    East Grinstead Town
    1 : 0
    Hollands & Blair
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Lancing
    4 : 0
    Roffey
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Oxhey Jets FC
    1 : 3
    Phoenix Sports
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Deal Town
    2 : 2
    Egham Town
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Hassocks
    1 : 0
    Lingfield
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Broadfields United
    1 : 2
    Guildford City
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Sutton Athletic
    1 : 0
    Welling Town
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Eastbourne Town
    2 : 1
    Steyning Town
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Crowborough Athletic
    2 : 3
    Crawley Down Gatwick
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Faversham Town
    0 : 1
    Colliers Wood United FC
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Horley Town
    0 : 5
    Sevenoaks Town
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Westfield
    2 : 0
    Eastbourne United
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Peacehaven & Telscombe
    2 : 2
    AFC Croydon Athletic
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Three Bridges
    3 : 0
    Whitstable Town
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Chichester City
    4 : 0
    Frimley Green
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Uckfield Town
    1 : 4
    Midhurst & Easebourne
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Northwood
    2 : 1
    South Park
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Saltdean United
    0 : 8
    Ashford Town (Middlesex)
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Walton & Hersham
    2 : 2
    Kennington
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Littlehampton Town
    3 : 1
    Broadbridge Heath
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Cobham
    0 : 3
    Tooting & Mitcham United
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Abbey Rangers
    0 : 3
    Hanworth Villa
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Fisher
    0 : 0
    Mole Valley SCR
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Bexhill United
    2 : 3
    North Greenford United
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Bearsted
    3 : 3
    Spelthorne Sports
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Varndeanians
    0 : 1
    Hythe Town
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Bradford Town
    0 : 4
    Hamworthy United FC
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Alresford Town
    2 : 2
    Laverstock & Ford
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Fareham Town
    3 : 1
    Hythe & Dibden
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Badshot Lea
    4 : 0
    Brockenhurst
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Lymington Town
    2 : 0
    Portland United
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Baffins Milton Rovers
    4 : 1
    Alton
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Warminster Town
    0 : 2
    Andover New Street
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Welton Rovers
    0 : 1
    United Services
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Thatcham Town
    2 : 3
    Horndean
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Corsham Town
    0 : 2
    AFC Portchester
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Larkhall Athletic
    4 : 1
    Folland Sports
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Westbury United
    2 : 1
    Bournemouth FC
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Cowes Sports FC
    1 : 0
    Hamble Club
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Fleet Town
    1 : 3
    Newport Isle of Wight FC
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Christchurch
    2 : 3
    Blackfield & Langley
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Tadley Calleva
    2 : 6
    Wincanton Town
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Moneyfields
    5 : 0
    Bemerton Heath Harlequins
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    2 : 1
    Bashley
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Street
    1 : 2
    Helston Athletic
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Buckland Athletic
    2 : 1
    Exmouth
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Willand Rovers
    2 : 1
    Wellington FC
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Liskeard Athletic
    1 : 4
    Shepton Mallet
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Torpoint Athletic
    1 : 1
    Millbrook
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Tavistock
    2 : 3
    Brixham
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Falmouth Town
    2 : 1
    Saltash United
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Bideford
    1 : 0
    Bridgwater Town
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Sherborne Town
    1 : 1
    Ilfracombe Town
    Lördag 16:00
    Lö 16:00
    Barnstaple Town
    1 : 1
    Mousehole
    Lördag 16:00 [Sus]
    Lö 16:00
    Shaftesbury Town
    0 : 0
    Camberley Town
    I gar 14:00
    Sö 14:00
    Whickham
    - : -
    Frickley Athletic
    I gar 14:00
    Sö 14:00
    Edgware Town
    - : -
    Hoddesdon Town
    I gar 16:00
    Sö 16:00
    Hallam
    - : -
    Bury AFC
    I gar 16:00
    Sö 16:00
    Lye Town
    - : -
    Heather St Johns
    I gar 16:00
    Sö 16:00
    Belper United
    - : -
    Lichfield City
    I gar 16:00
    Sö 16:00
    Hinckley AFC
    - : -
    Wolverhampton Casuals
    I gar 16:00
    Sö 16:00
    FC Romania
    - : -
    London Lions
    I gar 16:00
    Sö 16:00
    Stansfeld
    - : -
    Wembley
    I gar 16:00
    Sö 16:00
    Little Common
    - : -
    Chatham Town
     
    Motesplats
    Namn
    The Daniels Stadium
    Stad
    Stamford
     
    Vader
    Temperatur
    28.4
    Moln
    0%
    Vindhastighet
    5.99 m/s
    Fuktighet
    70%
    Tryck
    1023

    North Ferriby - Northallerton Town Highlights (3:0) FA Cup 2022

    Letar du efter highlights från North Ferriby - Northallerton Town matcher? Höjdpunkter av främst North Ferriby - Northallerton Town 2022. Du kommer bli förvånad...

    North Ferriby - Northallerton Town Highlights (3:0) FA Cup 2022.

    Letar du efter highlights från North Ferriby - Northallerton Town matcher? Höjdpunkter av främst North Ferriby - Northallerton Town 2022. Du kommer bli förvånad...

    Copyright © 2013-2022 SocaPro Inc - Global Gateway 8, SC
    Om oss    Villkor     Kontakta oss