Vad hittar du pa den har sidan?

Belgian Cup Streama Gratis, Vi för det bästa, billigaste gratis alternativet för att streama Belgian Cup på online. Du kommer bli förvånad...

Spreek je Nederlands? We hebben verschillende geweldige voetbalwebsites voor je beschikbaar die in je moedertaal zijn. De snelste voetbal livescore informatie in jouw taal is te vinden op https://voetbal-vandaag.be en voor deze competitie hier: https://voetbal-vandaag.be/belgian-cup/live-stream-gratis Als je op zoek bent naar een officiele voetbal livestream, ga dan naar https://livevoetbalkijken.be en hier voor deze competitie: https://livevoetbalkijken.be/belgian-cup-live-stream En als u op zoek bent naar aankomende voetbal-tv-uitzendingen, heeft https://voetbal-tv.be het laatste schema voor u en u kunt deze competitie hier volgen: https://voetbal-tv.be/belgian-cup En als u op zoek bent naar nauwkeurige voetbalvoorspellingen, heeft https://voetballivestream.be hier het laatste nieuws: https://voetballivestream.be/belgian-cup-live-stream Last but not least neem een kijkje op https://hesgoals.be en krijg hier een goed overzicht van alle voetbalstreams: https://hesgoals.be/belgian-cup-hesgoal
Ons 9/11 20:00
Ons 09/11
Ons 9/11 20:00
Ons 09/11
Ons 9/11 20:00
Ons 09/11
Ons 9/11 20:00
Ons 09/11
Ons 9/11 20:00
Ons 09/11
Ons 9/11 20:00
Ons 09/11
Ons 9/11 20:00
Ons 09/11
Patro Eisden
- : -
Ons 9/11 20:00
Ons 09/11
- : -
Meux
Ons 9/11 20:00
Ons 09/11
Dessel Sport
- : -
Ons 9/11 20:00
Ons 09/11
Francs Borains
- : -
Ons 9/11 20:00
Ons 09/11
Thes Sport
- : -
Ons 9/11 20:00
Ons 09/11
Ons 9/11 20:00
Ons 09/11
Cappellen
- : -
Ons 9/11 20:00
Ons 09/11
Lokeren-Temse
- : -
Lö 27/8 20:00
Lö 27/08
Thes Sport
3 : 1
Hoogstraten
0 - 1
28'
F. Fall
A. Bertaccini
45'
1 - 1
T. Jeunen
64'
2 - 1
K. Kerckhofs
78'
3 - 1
T. Jeunen
36'
63'
I. Simons M. El Mahdioui
63'
Y. Bevers N. Bastiaensen
65'
R. Verheyen
K. Kerckhofs
71'
K. Kerckhofs L. Vermijl
80'
82'
D. Ceulemans F. Fall
82'
D. Driesen R. Verheyen
82'
J. Gomes R. Lauwers
A. Bertaccini M. Naqqadi
84'
W. Coomans
88'
Sö 28/8 15:00
Sö 28/08
Francs Borains
3 : 1
Rupel Boom
H. Chaabi
25'
1 - 0
H. Chaabi
70'
2 - 0
M. Itrak
74'
3 - 0
3 - 1
84'
O. Traoré
12'
J. Mmaee E. Abaz
R. Donnez
24'
T. Mpati
39'
R. Donnez G. Grisez
46'
M. Itrak
60'
69'
M. Thuys R. Mwenda
N. Durieux
71'
75'
L. Lukebakio
H. Chaabi F. De Oliveira
75'
D. Mohamed A. Lauwrensens
75'
76'
B. Verkerken L. Lukebakio
N. Durieux A. Caufriez
89'
Sö 28/8 16:00
Sö 28/08
Cappellen
2 : 1
Heist
T. Van Zantvoort
26'
1 - 0
R. Madani
37'
2 - 0
2 - 1
82'
M. Troonbeeckx
46'
J. Absisan A. Lemti
46'
R. Benhamou Y. Augustijnen
47'
K. Vande Cauter
55'
J. Absisan
60'
J. Colman N. Orye
60'
M. Troonbeeckx G. Diedhiou
L. Symons D. Walen
61'
63'
R. Benhamou
  • 44
    Farliga attacker
    111
  • 09
    Totalt antal skott
    13
  • 00
    Horn
    13
  • Sö 28/8 16:00
    Sö 28/08
    Patro Eisden
    3 : 0
    Westhoek
    A. Cuypers
    08'
    1 - 0
    E. Sam
    31'
    2 - 0
    A. Cuypers
    50'
    3 - 0
    46'
    T. Baes J. Jodts
    N. Verburgh
    47'
    57'
    G. Gaillez
    L. Bamona N. Amoah
    65'
    65'
    B. Timmerman O. Scholaert
    71'
    F. Mando
    Sö 28/8 16:00
    Sö 28/08
    Lokeren-Temse
    1 : 0
    Tempo Overijse
    Casagolda
    32'
    1 - 0
    31'
    K. De Jonge R. Peeters
    45'
    D Barreiro
    Casagolda S. Vermeiren
    74'
    74'
    T. Lachapelle M. Maluka
    J. Vercauteren Y. Ben Omar
    87'
    Sö 28/8 16:00
    Sö 28/08
    Meux
    4 : 1
    Sporting Hasselt
    0 - 1
    20'
    B. Brants
    J. Gaux
    46'
    1 - 1
    (11m) G. Kinif
    55'
    2 - 1
    (11m) G. Smal
    71'
    3 - 1
    J. Gaux
    88'
    4 - 1
    10'
    A. Morgan
    C. Van Hyfte
    16'
    27'
    B. Brants
    63'
    R. Kessels
    78'
    N. Mombaerts
    A. Rouffignon
    80'
    83'
    J. Maus
    85'
    W. Ofori-Appiah
    Ti 6/9 19:30
    Ti 06/09
    Sint-Eloois-Winkel
    0 : 2
    0 - 1
    29'
    M. Sambu
    0 - 2
    90'
    A. Bernier
    B. Kudimbana
    25'
    41'
    M. Cachbach
    H. Van Marcke
    43'
    46'
    L. Abanda M. Cachbach
    46'
    S. Sissoko V. Guillaume
    51'
    M. Sambu
    T. Van de Velde J. Beyens
    62'
    66'
    M. Mouandilmadji M. Poaty
    66'
    A. Bernier S. Elisor
    67'
    M. Tshibuabua
    B. Kudimbana M. Tall
    76'
    78'
    L. Abanda
    79'
    C. Lepoint Sérgio Conceição
    M. Voskanyan T. Vandendriessche
    82'
    J. Dujardin F. Deschilder
    82'
  • 81
    Farliga attacker
    52
  • 17
    Totalt antal skott
    06
  • 04
    Horn
    02
  • Ons 21/9 20:00 [ET]
    Ons 21/09
    Bocholt
    1 : 2
    0 - 1
    43'
    D. De Belder
    J. Mathei
    90'
    1 - 1
    1 - 2
    98'
    D. De Belder (11m)
    53'
    A. El Bouchataoui
    A. Bussels
    56'
    I. Opdenakker
    59'
    R. Doms
    85'
    86'
    A. Staelens
    111'
    S. De Ridder
  • 67
    Farliga attacker
    85
  • 12
    Totalt antal skott
    09
  • 10
    Horn
    10
  • Fre 23/9 20:00 [ET]
    Fre 23/09
    Dessel Sport
    2 : 1
    0 - 1
    35'
    E. Spago
    41'
    M. Espinosa
    T. Osei-Berkoe
    69'
    1 - 1
    A. Cerigioni
    109'
    2 - 1
    120'
    A. Allach
    27'
    M. Perri M. Lloci
    46'
    S. Paulet H. Abdallah
    63'
    K. Ilunga R. Droehnlé
    63'
    A. Allach L. Akhalaia
    S. Loshi O. Cheprassov
    65'
    N. Mekkaoui S. Geukens
    69'
    81'
    H. Kagé
    81'
    M. Guillaume H. Kagé
    90'
    M. Perri
    R. Goor L. Peeters
    90'
    T. Osei-Berkoe A. Swerten
    90'
    91'
    S. Kılıç K. Ilunga
    T. Ghislain S. Kolen
    95'
    103'
    A. Allach
    103'
    M. Guillaume
    S. Geukens
    116'
    L. Peeters
    120'
  • 93
    Farliga attacker
    53
  • 17
    Totalt antal skott
    05
  • 06
    Horn
    05
  • Lö 24/9 19:30
    Lö 24/09
    3 : 0
    Oudenaarde
    Vinícius Lopes
    40'
    1 - 0
    Rikelmi
    75'
    2 - 0
    (OG) M. Vercauteren
    80'
    3 - 0
    J. Heris
    31'
    42'
    N. Mingiedi
    J. Heris I. Botella
    46'
    M. Biron Rikelmi
    57'
    70'
    T. Spileers L. Heirwegh
    A. De Sart T. Ephestion
    71'
    76'
    M. Vercauteren M. Demets
    77'
    R. Van Wambeke J. Mezine
    77'
    T. Verstichelen R. Vandenheede
    Barreto S. Diallo
    81'
    Vinícius Lopes Z. El Ouahdi
    81'
    Lö 24/9 19:30
    Lö 24/09
    2 : 0
    Dikkelvenne
    J. Ngongo
    74'
    1 - 0
    N. Rajsel
    85'
    2 - 0
    40'
    S. Beshliaha
    D. Fofana L. Hens
    46'
    M. Lallemand O. Myny
    46'
    57'
    K. Pouillon S. Sylla
    68'
    Gilles Desmet N. Mazouz
    Z. Atteri N. Rajsel
    72'
    83'
    P. Gordts S. Beshliaha
    83'
    S. Hoebeke C. Deceuninck
    83'
    M. Siali V. Seurynck
    A. De Bodt R. De Backer
    88'
    S. Marzo
    90'
  • 60%
    Besittningstid
    40%
  • 95
    Farliga attacker
    44
  • 14
    Totalt antal skott
    04
  • 05
    Horn
    01
  • Lö 24/9 20:00
    Lö 24/09
    5 : 1
    Racing Mechelen
    T. Raemaekers
    38'
    1 - 0
    L. Walbrecq
    46'
    2 - 0
    2 - 1
    54'
    K. Weuts
    (11m) T. Van Acker
    69'
    3 - 1
    (OG) A. Knollenburg
    75'
    4 - 1
    M. Tarfi
    83'
    5 - 1
    10'
    W. Kerckhofs
    N. Schouterden
    20'
    46'
    G. Carrez I. Harrou
    51'
    M. Van der Brempt J. Heyvaert
    J. Pupe M. Tarfi
    63'
    M. De Bie Leonardo Rocha
    63'
    67'
    N. Spaenhoven
    L. Walbrecq M. Limbombe
    75'
    T. Van Acker J. Gillekens
    75'
    79'
    D. Alaers W. Kerckhofs
    79'
    A. Robert Y. Mrani
    79'
    I. Addaoui H. Akarom
  • 93
    Farliga attacker
    50
  • 14
    Totalt antal skott
    02
  • 07
    Horn
    00
  • Lö 24/9 20:00
    Lö 24/09
    2 : 0
    La Louvière
    (11m) Álex Granell
    62'
    1 - 0
    Cauê
    87'
    2 - 0
    60'
    B. Badibanga A. Hamzaoui
    60'
    M. Francotte Z. Lambo
    63'
    J. Liongola
    Metinho
    70'
    70'
    G. Lemoine L. Franco
    76'
    S. Gueulette J. Liongola
    R. Henkens T. Pierrot
    77'
    Sö 16:00 [ET]
    Sö 16:00
    Eendracht Aalst
    1 : 3
    F. Geenens
    25'
    1 - 0
    1 - 1
    75'
    M. Gümüşkaya
    1 - 2
    93'
    T. Dierckx (11m)
    1 - 3
    99'
    H. Akbunar
    Q. Panneel I. Mbaye
    60'
    S. Fabris
    66'
    66'
    T. Dierckx
    68'
    M. Gümüşkaya N. Chadli
    I. Mbaye
    70'
    V. Swinnen
    74'
    D. George Y. Razzi
    75'
    75'
    Lucas Mineiro T. Van den Keybus
    75'
    E. Jordanov K. Mabea
    A. Van den Eynde
    78'
    78'
    T. Van den Keybus
    L. Wantens
    98'
    99'
    R. Neustädter M. Fixelles
    S. Fabris J. De Vriendt
    106'
    A. Van den Eynde R. Belesi
    106'
    F. Geenens
    117'
  • 54
    Farliga attacker
    65
  • 11
    Totalt antal skott
    15
  • 07
    Horn
    04
  • Sö 16:00
    Sö 16:00
    Knokke
    0 : 4
    0 - 1
    08'
    T. Baeten
    0 - 2
    49'
    R. Sanusi
    0 - 3
    54'
    N. Þórisson
    0 - 4
    74'
    M. Nzita
    90'
    M. Nzita
    R. Vanraefelghem
    31'
    G. Ghesquière
    42'
    45'
    J. Van den Bergh
    J. Aabbou N. Aelterman
    46'
    G. Ghesquière E. Samyn
    46'
    J. Buysse A. Jalloh
    46'
    D. Sula R. Geeraerts
    58'
    G. Van Walle J. Vervaque
    58'
    58'
    N. Petkevičius T. Verlinden
    58'
    A. Koshi J. Van den Bergh
    71'
    R. Quirynen L. Seydoux
    71'
    A. Okyere R. Sanusi
    85'
    M. Nzita
  • 55
    Farliga attacker
    84
  • 05
    Totalt antal skott
    17
  • 05
    Horn
    09
  • Sö 16:00
    Sö 16:00
    URSL Visé
    0 : 2
    0 - 1
    55'
    T. Ismaheel
    0 - 2
    60'
    D. Maderner
    20'
    Everton Luiz
    24'
    A. Vukotić
    42'
    D. Maderner
    61'
    T. Barry Lucas Ribeiro Costa
    N. Gerits Y. Bangoura
    69'
    H. Gilon A. Cascio
    69'
    J. Legear M. Musset Quintais
    69'
    69'
    T. Reyners T. Ismaheel
    71'
    J. Van Damme
    M. Wilmots A. Cavagnera
    79'
    G. Perseo C. N'Guessan
    85'
    86'
    T. Wolff D. Maderner
    86'
    M. Fall Everton Luiz
  • 76
    Farliga attacker
    70
  • 14
    Totalt antal skott
    12
  • 04
    Horn
    02
  • Lö 20/8 18:00
    Lö 20/08
    Lille
    2 : 3
    Heist
    Lö 20/8 19:00
    Lö 20/08
    Thes Sport
    2 : 1
    Ostiches
    Lö 20/8 19:00
    Lö 20/08
    Liège
    1 : 2
    Tempo Overijse
    Lö 20/8 19:00
    Lö 20/08
    Tubize
    1 : 3
    Hoogstraten
    Lö 20/8 19:30
    Lö 20/08
    Ninove
    1 : 2
    Bocholt
    Lö 20/8 19:30
    Lö 20/08
    KSC City Pirates
    1 : 2
    Dikkelvenne
    Lö 20/8 19:30
    Lö 20/08
    Francs Borains
    3 : 2
    Olsa Brakel
    Lö 20/8 20:00 [11m]
    Lö 20/08
    Meux
    1 : 1
    Perwez
    Sö 21/8 15:00
    Sö 21/08
    Linden
    2 : 3
    Cappellen
    Sö 21/8 16:00 [ET]
    Sö 21/08
    Sporting Hasselt
    2 : 0
    Gullegem
    Sö 21/8 16:00 [ET]
    Sö 21/08
    Sparta Petegem
    2 : 4
    Racing Mechelen
    Sö 21/8 16:00 [ET]
    Sö 21/08
    Patro Eisden
    3 : 2
    Ganshoren
    Sö 21/8 16:00 [ET]
    Sö 21/08
    URSL Visé
    3 : 1
    Binche
    Sö 21/8 16:00
    Sö 21/08
    Oudenaarde
    3 : 0
    VW Hamme
    Sö 21/8 16:00
    Sö 21/08
    Wellen
    2 : 3
    Lokeren-Temse
    Sö 21/8 16:00
    Sö 21/08
    Weerstand Koersel
    1 : 5
    Rupel Boom
    Sö 21/8 16:00
    Sö 21/08
    JS Fizoise
    0 : 2
    Dessel Sport
    Sö 21/8 16:00
    Sö 21/08
    Sint-Eloois-Winkel
    2 : 1
    Onhaye
    Sö 21/8 16:00
    Sö 21/08
    La Louvière
    2 : 1
    Lyra-Lierse Berlaar
    Sö 21/8 16:00
    Sö 21/08
    Eendracht Aalst
    2 : 1
    Wezel
    Sö 21/8 16:00 [11m]
    Sö 21/08
    Knokke
    0 : 0
    Houtvenne
    Sö 21/8 16:00 [11m]
    Sö 21/08
    Westhoek
    1 : 1
    Jong Lede
    Ti 23/8 19:30
    Ti 23/08
    2 : 1
    Jette
    Ti 23/8 19:30
    Ti 23/08
    Union Namur
    1 : 2
    Lö 13/8 16:00
    Lö 13/08
    Biesme
    0 : 2
    VW Hamme
    Lö 13/8 16:00
    Lö 13/08
    Diegem Sport
    0 : 4
    Rupel Boom
    Lö 13/8 18:00 [11m]
    Lö 13/08
    URSL Visé
    2 : 2
    Harelbeke
    Lö 13/8 18:30
    Lö 13/08
    Hades
    0 : 2
    Sint-Eloois-Winkel
    Lö 13/8 19:00
    Lö 13/08
    Hombourg
    0 : 1
    Jong Lede
    Lö 13/8 19:30
    Lö 13/08
    Ostiches
    2 : 0
    Acren
    Lö 13/8 19:30
    Lö 13/08
    Lyra-Lierse Berlaar
    2 : 0
    Zwarte Leeuw
    Lö 13/8 19:30
    Lö 13/08
    Fenixx BeigHum
    0 : 2
    Sparta Petegem
    Lö 13/8 19:30
    Lö 13/08
    Francs Borains
    2 : 0
    Merelbeke
    Lö 13/8 19:30
    Lö 13/08
    Oudenaarde
    2 : 0
    Berlare
    Lö 13/8 19:30
    Lö 13/08
    Ninove
    3 : 1
    Couvin-Mariembourg
    Lö 13/8 20:00
    Lö 13/08
    Berchem Sport
    1 : 7
    Patro Eisden
    Lö 13/8 20:00
    Lö 13/08
    Rebecq
    1 : 2
    Meux
    Lö 13/8 20:00
    Lö 13/08
    Sprimont-Comblain
    1 : 3
    Thes Sport
    Lö 13/8 20:00
    Lö 13/08
    Union Namur
    1 : 1
    Tongeren
    Lö 13/8 20:00
    Lö 13/08
    Sint-Lenaarts
    2 : 2
    Cappellen
    Lö 13/8 20:30
    Lö 13/08
    Tienen
    0 : 1
    Perwez
    Sö 14/8 15:00
    Sö 14/08
    Avanti
    1 : 3
    Linden
    Sö 14/8 16:00
    Sö 14/08
    Dikkelvenne
    3 : 1
    Herstal
    Sö 14/8 16:00
    Sö 14/08
    Binche
    3 : 0
    Olympia Wijgmaal
    Sö 14/8 16:00
    Sö 14/08
    Westhoek
    3 : 2
    Habay-la-Neuve
    Sö 14/8 16:00
    Sö 14/08
    Eendracht Aalst
    8 : 0
    Mandel United
    Sö 14/8 16:00
    Sö 14/08
    Waremme
    0 : 2
    Ganshoren
    Sö 14/8 16:00
    Sö 14/08
    Zelzate
    3 : 4
    Olsa Brakel
    Sö 14/8 16:00
    Sö 14/08
    Gullegem
    1 : 0
    Witgoor Sport
    Sö 14/8 16:00
    Sö 14/08
    Verlaine
    0 : 3
    Liège
    Sö 14/8 16:00
    Sö 14/08
    Knokke
    3 : 1
    Geel
    Sö 14/8 16:00
    Sö 14/08
    JS Fizoise
    3 : 2
    Roeselare Daisel
    Sö 14/8 16:00
    Sö 14/08
    Londerzeel
    2 : 4
    La Louvière
    Sö 14/8 16:00
    Sö 14/08
    Raeren-Eynatten
    0 : 4
    Tubize
    Sö 14/8 16:00
    Sö 14/08
    Ranst
    0 : 3
    Houtvenne
    Sö 14/8 16:00
    Sö 14/08
    Lokeren-Temse
    3 : 0
    Albert Quévy-Mons
    Sö 14/8 16:00
    Sö 14/08
    Trois-Ponts
    1 : 6
    Jette
    Sö 14/8 16:00
    Sö 14/08
    Gosselies Sports
    1 : 2
    Wezel
    Sö 14/8 16:00
    Sö 14/08
    Racing Mechelen
    6 : 2
    Drongen
    Sö 14/8 16:00
    Sö 14/08
    Mariekerke
    1 : 7
    Wellen
    Sö 14/8 16:00
    Sö 14/08
    Sporting Hasselt
    7 : 0
    Union Bossière Gembloux
    Sö 14/8 16:00
    Sö 14/08
    Mormont
    0 : 1
    Hoogstraten
    Sö 14/8 16:00 [11m]
    Sö 14/08
    Erpe-Mere United
    1 : 1
    Lille
    Sö 14/8 18:00
    Sö 14/08
    Heist
    3 : 0
    Achel
    Sö 14/8 18:00
    Sö 14/08
    Bocholt
    2 : 1
    Entité Manageoise
    Sö 14/8 18:00
    Sö 14/08
    Deerlijk Sport
    0 : 2
    Tempo Overijse
    Sö 14/8 18:00 [11m]
    Sö 14/08
    Onhaye
    1 : 1
    Beringen
    Sö 14/8 19:30
    Sö 14/08
    Dessel Sport
    7 : 1
    Wielsbeke
    Sö 14/8 19:30
    Sö 14/08
    KSC City Pirates
    1 : 0
    Olympic Charleroi
    Må 15/8 16:00
    Må 15/08
    9 : 1
    Arquet
    Må 15/8 19:00
    Må 15/08
    Weerstand Koersel
    1 : 1
    Spouwen-Mopertingen
    Ti 16/8 20:00
    Ti 16/08
    4 : 0
    RFC Wetteren
    Lö 6/8 16:00
    Lö 06/08
    Aywaille
    1 : 2
    Harelbeke
    Lö 6/8 18:00 [11m]
    Lö 06/08
    Hombourg
    2 : 2
    Hamoir
    Lö 6/8 19:00
    Lö 06/08
    Wevelgem City
    3 : 3
    Tempo Overijse
    Lö 6/8 19:30
    Lö 06/08
    Beringen
    1 : 0
    Elene-Grotenberge
    Lö 6/8 19:30
    Lö 06/08
    Rumbeke
    0 : 3
    Sparta Petegem
    Lö 6/8 19:30
    Lö 06/08
    Londerzeel
    9 : 0
    Condruzien
    Lö 6/8 20:00
    Lö 06/08
    Zwarte Leeuw
    2 : 1
    Solières Sport
    Lö 6/8 20:00
    Lö 06/08
    Racing Mechelen
    4 : 0
    Betekom
    Lö 6/8 20:00
    Lö 06/08
    Union Namur
    1 : 0
    Schaerbeek-Evere
    Sö 7/8 14:00 [11m]
    Sö 07/08
    Linden
    2 : 2
    La Calamine
    Sö 7/8 15:00
    Sö 07/08
    Eendracht Termien
    2 : 3
    Tongeren
    Sö 7/8 15:00
    Sö 07/08
    Cappellen
    1 : 0
    Torpedo Hasselt
    Sö 7/8 15:00 [11m]
    Sö 07/08
    Diksmuide
    1 : 1
    Avanti
    Sö 7/8 15:00 [11m]
    Sö 07/08
    Torhout
    0 : 0
    Witgoor Sport
    Sö 7/8 15:00 [11m]
    Sö 07/08
    HO Kalken
    3 : 3
    Wielsbeke
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Erpe-Mere United
    2 : 0
    JSM Roselies
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Destelbergen
    1 : 2
    Merelbeke
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Berlare
    2 : 0
    Ardennen
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Sint-Lenaarts
    1 : 0
    SK Denderhoutem
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Verlaine
    4 : 1
    Sart-Lez-Spa
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Hades
    4 : 1
    Union Lasne-Ohain
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Grand-Leez
    1 : 2
    Arquet
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Weerstand Koersel
    2 : 0
    FC Lebbeke
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Trois-Ponts
    3 : 1
    Albert Quevy-Mons II
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    JS Fizoise
    2 : 1
    Rhodienne-De Hoek
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Entité Manageoise
    2 : 1
    Turnhout
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Fenixx BeigHum
    2 : 0
    Huy
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Geraardsbergen
    3 : 5
    Ranst
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Gosselies Sports
    6 : 3
    Anderlues
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Meux
    3 : 1
    Belœil
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Gent-Zeehaven
    3 : 4
    Ostiches
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Wellen
    3 : 0
    Elsautoise
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Standaard Meerbeek
    0 : 1
    Union Bossière Gembloux
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Olympia Wijgmaal
    2 : 1
    RAS Monceau
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Zelzate
    2 : 0
    Racing Waregem
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    KBSK Retie
    0 : 2
    Deerlijk Sport
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Richelle United
    1 : 2
    Wezel
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Zepperen-Brustem
    1 : 2
    Drongen
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Lyra-Lierse Berlaar
    2 : 1
    Stade Bierbeek
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Waremme
    2 : 1
    Vaux-Noville
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Schriek
    0 : 1
    Biesme
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Gullegem
    2 : 1
    Berlaar-Heikant
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Olsa Brakel
    5 : 0
    Sporting Club Jemappes
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Latem
    1 : 3
    Houtvenne
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    KSC City Pirates
    3 : 1
    Rochefort
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Raeren-Eynatten
    7 : 1
    Grez-Doiceau
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Sprimont-Comblain
    9 : 1
    Excelsior Mariakerke
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Rebecq
    4 : 0
    Jeunesse Freylangeoise
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Kalfort Puursica
    0 : 6
    Bocholt
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Heide Hasselt
    0 : 4
    Couvin-Mariembourg
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Onhaye
    4 : 1
    Sporting Kampenhout
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Lille
    3 : 1
    Lorraine Arlon
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Binche
    2 : 0
    SG-Tertre-Hautrage
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Ganshoren
    2 : 1
    Léopold
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Marloie Sport
    0 : 1
    Sporting Hasselt
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Lokeren-Temse
    2 : 1
    Nijlen
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Jette
    2 : 1
    Svelta Melsele
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    La Louvière Centre
    1 : 1
    Roeselare Daisel
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Berchem Sport
    3 : 0
    RES Durbuy
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Sassport Boezinge
    1 : 2
    Westhoek
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Mormont
    2 : 1
    Sparta Heestert
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Dikkelvenne
    1 : 0
    Eendracht Wervik
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Tubize
    2 : 0
    US d'Ophain
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Stade Everois
    1 : 4
    Spouwen-Mopertingen
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Achel
    5 : 2
    Stockay-Warfusée
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    RFC Wetteren
    6 : 0
    Kleit Maldegem
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Eendracht Aalst
    5 : 1
    Anzegem
    Sö 7/8 16:00
    Sö 07/08
    Acren
    4 : 1
    Malmundaria
    Sö 7/8 16:00 [11m]
    Sö 07/08
    Oostkamp
    1 : 1
    Mariekerke
    Sö 7/8 16:00 [11m]
    Sö 07/08
    Aische
    2 : 2
    Jong Lede
    Sö 7/8 16:00 [11m]
    Sö 07/08
    Oudenaarde
    2 : 2
    Jeunesse Tamines
    Sö 7/8 16:00 [11m]
    Sö 07/08
    Pepingen-Halle
    0 : 0
    Albert Quévy-Mons
    Sö 7/8 16:00 [11m]
    Sö 07/08
    Diegem Sport
    0 : 0
    Longlier
    Sö 7/8 16:00 [11m]
    Sö 07/08
    Stade Disonais
    1 : 1
    VW Hamme
    Sö 7/8 16:00 [11m]
    Sö 07/08
    Warnant
    0 : 0
    Habay-la-Neuve
    Sö 7/8 16:00 [11m]
    Sö 07/08
    Geel
    1 : 1
    Eendracht Aalter
    Sö 7/8 17:00
    Sö 07/08
    Jodoigne
    2 : 3
    Herstal
    Sö 7/8 18:00
    Sö 07/08
    Perwez
    2 : 0
    Ciney
    Fre 29/7 20:00
    Fre 29/07
    Bastogne
    0 : 2
    RES Durbuy
    Fre 29/7 20:00
    Fre 29/07
    RUS Assenois
    0 : 1
    Longlier
    Lö 30/7 17:00
    Lö 30/07
    Etoiles Ere-Allain
    0 : 5
    Diksmuide
    Lö 30/7 18:00
    Lö 30/07
    Geel
    5 : 0
    Eendracht Zoersel
    Lö 30/7 18:00
    Lö 30/07
    Albert Quevy-Mons II
    2 : 0
    BX Brussels
    Lö 30/7 18:30
    Lö 30/07
    Wijnegem
    0 : 3
    Nijlen
    Lö 30/7 18:30
    Lö 30/07
    Punt-Larum
    0 : 8
    Sint-Lenaarts
    Lö 30/7 18:30
    Lö 30/07
    Roeselare Daisel
    1 : 0
    RC Lauwe
    Lö 30/7 19:00
    Lö 30/07
    Zepperen-Brustem
    2 : 1
    Montegnee
    Lö 30/7 19:00
    Lö 30/07
    Ternesse
    1 : 2
    Svelta Melsele
    Lö 30/7 19:00
    Lö 30/07
    Vlijtingen
    0 : 4
    Eendracht Termien
    Lö 30/7 19:00
    Lö 30/07
    Villers-La-Ville
    0 : 1
    Gosselies Sports
    Lö 30/7 19:00
    Lö 30/07
    Vaux-Noville
    1 : 1
    Meix-Devant-Virton
    Lö 30/7 19:30
    Lö 30/07
    Zwarte Leeuw
    3 : 1
    Antonia
    Lö 30/7 19:30
    Lö 30/07
    SG-Tertre-Hautrage
    4 : 0
    Eendracht Winnik
    Lö 30/7 19:30
    Lö 30/07
    De Kempen II
    0 : 2
    Berlaar-Heikant
    Lö 30/7 19:30
    Lö 30/07
    La Calamine
    1 : 0
    Aubel
    Lö 30/7 19:30
    Lö 30/07
    Olympia Wijgmaal
    5 : 0
    VS Kortenaken
    Lö 30/7 19:30
    Lö 30/07
    Le Roeulx
    0 : 1
    Entité Manageoise
    Lö 30/7 19:30
    Lö 30/07
    Berlare
    4 : 3
    Zingem
    Lö 30/7 19:30
    Lö 30/07
    Racing Peer
    0 : 1
    Achel
    Lö 30/7 20:00
    Lö 30/07
    Ciney
    1 : 0
    Messancy
    Lö 30/7 20:00
    Lö 30/07
    Wezel
    6 : 0
    Lutlommel
    Lö 30/7 20:00
    Lö 30/07
    Weerstand Koersel
    3 : 1
    Berchem Sport II
    Sö 31/7 15:00
    Sö 31/07
    Spy
    1 : 2
    Aische
    Sö 31/7 15:00
    Sö 31/07
    Liedekerke
    1 : 3
    HO Kalken
    Sö 31/7 16:00 [AWD]
    Sö 31/07
    Jeunesse Tamines
    5 : 0
    ES de la Molignée
    Sö 31/7 16:00
    Sö 31/07
    JSM Roselies
    3 : 2
    Huccorgne
    Sö 31/7 16:00
    Sö 31/07
    Schaerbeek-Evere
    1 : 0
    Wambeek-Ternat
    Sö 31/7 16:00
    Sö 31/07
    Standaard Meerbeek
    2 : 1
    Hoegaarden-Outgaarden
    Sö 31/7 16:00
    Sö 31/07
    Sprimont-Comblain
    3 : 0
    Eendracht Louwel
    Sö 31/7 16:00
    Sö 31/07
    Sparta Heestert
    7 : 0
    Vamos Zandvoorde
    Sö 31/7 16:00
    Sö 31/07
    Excelsior Mariakerke
    4 : 0
    Oppuurs
    Sö 31/7 16:00
    Sö 31/07
    Varsenare
    0 : 2
    Anzegem
    Sö 31/7 16:00
    Sö 31/07
    Kalfort Puursica
    7 : 1
    Toekomst Relegem
    Sö 31/7 16:00
    Sö 31/07
    SK Denderhoutem
    1 : 0
    Dendermonde
    Sö 31/7 16:00
    Sö 31/07
    Ardennen
    4 : 1
    Anvaing
    Sö 31/7 16:00
    Sö 31/07
    RAC Saint-Mard
    0 : 4
    Marloie Sport
    Sö 31/7 16:00
    Sö 31/07
    Malmundaria
    5 : 0
    US Givry
    Sö 31/7 16:00
    Sö 31/07
    Onhaye
    2 : 0
    Loyers
    Sö 31/7 16:00
    Sö 31/07
    RAS Monceau
    7 : 1
    Gerpinnes
    Sö 31/7 16:00
    Sö 31/07
    US d'Ophain
    0 : 0
    Voorde Appelterre
    Sö 31/7 16:00
    Sö 31/07
    Wevelgem City
    2 : 1
    SC Zonnebeke
    Sö 31/7 16:00
    Sö 31/07
    K. Kontich
    0 : 4
    Ranst
    Sö 31/7 16:00
    Sö 31/07
    Braine
    1 : 2
    Belœil
    Sö 31/7 16:00
    Sö 31/07
    FC Vilvoorde
    0 : 1
    Stade Everois
    Sö 31/7 16:00
    Sö 31/07
    Montignies
    1 : 2
    JS Fizoise
    Sö 31/7 16:00
    Sö 31/07
    Libramont
    1 : 2
    Condruzien